تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
خرید از چین
قیمت لوله
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
خرید دریل مگنت
Barabas Ropa de hombre
دفتر مهاجرتی
ای توپی پوزیشنر روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
نوید نیوز
عمومی
مسیر مهاجرت و کار به عنوان پزشک در کانادا
مرتبط با موضوع : | نویسنده : نوید نیوز | تعداد بازديد : 18

 مسیر مهاجرت و کار به عنوان پزشک در کانادا

 
اگر به دنبال مهاجرت به کانادا به عنوان پزشک هستید، باید مراحل خاصی را انجام دهید. این مسیر برای کسانی است که می خواهند پس از مهاجرت به عنوان دکتر عمل کنند. به عبارت دیگر، شما می توانید با استفاده از تجربه خارجی خود به عنوان یک متخصص مراقبت های بهداشتی با اکسپرس انتری مهاجرت کنید، اما برای انجام کار به عنوان پزشک در کانادا کافی نیست و باید مراحل اعتبار سنجی زیر طی شود.
 
در کانادا نیز پروانه پزشکی مورد نیاز است زیرا مشاغل حرفه ای در زمینه بهداشت در کانادا نظام مند هستند. به این معنی که مقامات نظارتی پزشکی کانادا، فارغ‌التحصیلان و پزشکان بین‌المللی را قبل از اینکه به آنها اجازه دهند در کانادا طبابت کنند، ارزیابی می‌کنند. هدف دستیابی به بالاترین سطح مراقبت های پزشکی برای کانادایی ها است.
 
بنابراین، اگر شما یک پزشک آموزش دیده خارجی هستید، باید یک پروسه اعتباربخشی را برای تمرین در کانادا طی کنید. به عنوان مثال، مشاغل زیر دارای مقررات هستند و نیاز به گواهی دارند:
 
•          پزشکان متخصص
•          پزشکان عمومی و پزشک خانواده
•          دندانپزشکان
•          دامپزشکان
•          اپتومتریست ها
•          کایروپراکتیک ها
•          پزشکان بهداشت اولیه متفقین
•          سایر مشاغل حرفه ای در تشخیص و درمان سلامت
•          شنوایی شناسان و آسیب شناسان گفتار و زبان
•          فیزیوتراپیست ها
•          کاردرمانگران
•          سایر مشاغل حرفه ای در حوزه درمان
 
مراحل مهاجرت و عمل به عنوان پزشک در کانادا
1بررسی کنید که آیا کانادا مدرک پزشکی شما را به رسمیت می شناسد یا خیر
 
 
با جستجوی دانشکده پزشکی خود در فهرست جهانی دانشکده های پزشکی (WDMS) شروع کنید . اگر دانشکده پزشکی خود و "یادداشت حامی کانادا" را برای آن پیدا کردید، این اولین شاخصی است که کانادا دانشکده شما را به رسمیت می شناسد.
 
2یک حساب کاربری در وب سایت Physiciansapply.ca باز کنید
 
ثبت نام برای حساب آنلاین physiciansapply.ca اجباری است. فارغ التحصیلان بین المللی پزشکی از آن در طول فرآیند تأیید استفاده خواهند کرد. به عنوان مثال، تأیید اعتبار پزشکی، ثبت نام برای آزمون های ارزیابی و سایر مراحل از طریق آن حساب مدیریت می شود. برای راه اندازی آن باید 290 دلار هزینه پرداخت کنید.
 
3مدرک پزشکی را برای تأیید منبع به شورای پزشکی کانادا (MCR) ارائه دهید.
مدارک پزشکی ابتدا باید منبع تایید شود. سپس یک گزارش ارزیابی اعتبار آموزشی (ECA) درخواست کنید. در این مرحله مهاجرت به کانادا را با ثبت مشخصات اکسپرس انتری شروع کنید و شماره گزارش ECA را درج کنید. هزینه تأیید منبع 170 دلار برای هر مدرک پزشکی است. هزینه گزارش ECA 108 دلار است.
 
4در آزمون صلاحیتی شورای پزشکی کانادا (MCCQE) قسمت اول شرکت کنید
MCCQE قسمت اول یک آزمون یک روزه مبتنی بر کامپیوتر است. این دانش پزشکی حیاتی و توانایی تصمیم گیری بالینی یک پزشک خارجی را در سطح مورد انتظار از یک دانشجوی پزشکی که مدرک پزشکی خود را در کانادا به پایان رسانده است، ارزیابی می کند. می توان آن را در بیش از 80 کشور در بیش از 500 مرکز آزمون در سراسر جهان گرفت. هزینه درخواست برای گرفتن MCCQE قسمت اول 1305 دلار است.
 
در حالت ایده آل، تا آن زمان شما از طریق اکسپرس اینتری به کانادا مهاجرت کرده اید. با این حال، شما هنوز نمی توانید به عنوان یک پزشک عمل کنید، زیرا اعتبارسنجی تکمیل نشده است. مراحل بعدی برای تکمیل آن را بخوانید.
 
5در آزمون همکاری ارزیابی ملی (NAC) شرکت کنید
فارغ التحصیلان بین المللی پزشکی فقط در صورتی که بخواهند برای اقامت در کانادا درخواست دهند، باید در آزمون همکاری ارزیابی ملی (NAC) شرکت کنند. این آزمون در کانادا قابل شرکت است. این یک آزمون یک روزه است که آمادگی فارغ التحصیلان پزشکی بین المللی را برای ورود به برنامه اقامت کانادا ارزیابی می کند. این دانش، مهارت ها و نگرش های ضروری برای ورود به دوره های تحصیلات تکمیلی در کانادا را آزمایش می کند. هزینه درخواست برای شرکت در آزمون NAC 2830 دلار است.
6در آزمون صلاحیتی شورای پزشکی کانادا (MCCQE) قسمت دوم شرکت کنید
MCCQE قسمت دوم یک معاینه دو روزه است. توانایی های اصلی را برای به کارگیری دانش پزشکی، نشان دادن مهارت های بالینی، توسعه طرح های بالینی تحقیقاتی و درمانی، و همچنین نشان دادن رفتارها و نگرش های حرفه ای در سطحی که از یک پزشک در کار مستقل در کانادا انتظار می رود، ارزیابی می کند. این آزمون فقط در کانادا امکان پذیر است. هزینه درخواست برای MCCQE Part II 2780 دلار است.
 
7پروانه پزشکی شورای پزشکی کانادا را دریافت کنید
 
پس از گذراندن موفقیت آمیز هر دو آزمون MCCQE قسمت اول و دوم، پزشکان خارجی می توانند مجوز شورای پزشکی کانادا (LMCC) را دریافت کنند. نکته مهم این است که LMCC مجوز طبابت در کانادا را ندارد. فقط مقامات نظارتی پزشکی کانادایی می توانند مجوز پزشکی را در استان یا قلمرو خود صادر کنند که اجازه فعالیت به عنوان پزشک را می دهد. LMCC معمولاً باید برای چنین مجوز پزشکی در استان یا قلمرو Candian درخواست دهد.
 
8یک برنامه ارزیابی آماده تمرین (PRA) بگیرید
 
پزشکان خارجی که در خارج از کشور تحصیلات تکمیلی پزشکی بالینی داشتند و به دنبال دریافت مجوز موقت برای شروع کار مستقل هستند، می‌توانند برای برنامه‌های ارزیابی آماده عمل (PRA) زیر درخواست دهند:
 
 
•          برنامه دستیار بالینی و جراحی آلبرتا
•          برنامه تحصیلات تکمیلی پزشکی بین المللی آلبرتا
•          Collège des Médecins du Québec – ارزیابی آماده برای تمرین
•          برنامه آموزشی و ارزیابی مهارت های بالینی (نیوفاندلند و لابرادور)
•          مرکز دسترسی HealthForceOntario
•          برنامه IMG-BC
•          برنامه مجوز پزشکی برای فارغ التحصیلان بین المللی پزشکی (مانیتوبا)
•          ارزیابی تمرین بین‌المللی پزشک ساسکاچوان (SIPPA)
•          موسسه تاچ استون (مرکز سابق برای ارزیابی متخصصان بهداشت تحصیل کرده خارج از کشور) (انتاریو)
 
9درخواست را به ثبت سازمان تنظیم مقررات پزشکی کانادا (MRA) ارسال کنید.
 
 
هر استان و قلمرو کانادا دارای مرجع نظارتی پزشکی و الزامات خود است. LMCC (در بالا بخوانید) معمولاً برای درخواست چنین مجوز پزشکی در استان یا قلمرومورد نیاز است. پزشکان خارجی تنها با دریافت مجوز از MRA می توانند در کانادا تمرین کنند. مقامات نظارتی پزشکی کانادا در استان ها عبارتند از:
 
•          کالج پزشکان کبک
•          کالج پزشکان و جراحان آلبرتا
•          کالج پزشکان و جراحان بریتیش کلمبیا
•          کالج پزشکان و جراحان منیتوبا
•          کالج پزشکان و جراحان نیوبرانزویک
•          کالج پزشکان و جراحان نیوفاندلند و لابرادور
•          کالج C پزشکان و جراحان نوا اسکوشیا
•          کالج پزشکان و جراحان انتاریو
•          کالج پزشکان و جراحان جزیره پرنس ادوارد
•          کالج پزشکان و جراحان ساسکاچوان
•          دولت مناطق شمال غربی
•          دولت نوناووت
•          شورای پزشکی یوکان
برنامه های نامزدی استانی کانادا برای پزشکان خارجی
برخی از استان های کانادا برنامه هایی دارند که از طریق آن دسته های خاصی از متخصصان مراقبت های بهداشتی را برای مهاجرت معرفی می کنند.
 
 
به عنوان مثال، بریتیش کلمبیا، نوا اسکوشیا و ساسکاچوان چنین جریان هایی دارند. نامزدی از طریق استان یک گزینه برای آن دسته از متخصصان مراقبت های بهداشتی است که فاقد امتیاز برای مهاجرت از طریق جریان های عمومی در اکسپرس اینتری هستند. با این حال، پیشنهاد شغلی از سوی یک کارفرمای کانادایی یا تجربه کاری به عنوان یک متخصص مراقبت های بهداشتی در یک استان، معمولاً پیش شرط نامزدی است. در بیشتر موارد، تنها زمانی امکان پذیر است که یک پزشک خارجی در کانادا باشد و صلاحیت انجام کار در یک استان را داشته باشد (به عنوان مثال، قبلاً فرآیند اعتبارسنجی را تکمیل کرده باشد، همانطور که در بالا توضیح داده شد)
تگ های مرتبط با این مطلب : ,
امتیاز : 3 | امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6
سه شنبه 29 شهريور 1401 | 19:47

مه پاش مرغداری چیه؟
مرتبط با موضوع : | نویسنده : نوید نیوز | تعداد بازديد : 48

 

 
طراحی مه پاش مرغداری نیز با توجه به تعداد جوجه ها و وسعت سالن مرغداری متفاوت است و بایستی در نظر داشت که مه پاش در مرغداری نباید به گونه ای طراحی شود که زیر پای طیور خیس شود و تعداد نازل مه پاش باید بر اساس نیاز طراحی گردد. طریقه ی باز و بسته شدن این شیر به برخلاف نمونه های مشابه به آسانی صورت می گیرد که به گونه ای می شود عملکرد آن را شبیه کنتاکتور دانست تا یک شیر معمولی، توجه داشته باشید که شیر های برقی برای عملکرد مناسب به جریان برق نیاز دارند. پس از نصب شیر در شبکه ی لوله کشی برای اتمام کار می بایست اتصالات برق کاملا برقرار شوند. سیستم مه پاش اتوماتیک یا رطوبت ساز اتوماتیک برای نصب در فضاها و محوطه های وسیع مانند مه پاش مرغداری، سالن های پرورش قارچ که نیاز به رطوبت فراوان دارند پیشنهاد می شود. در مرحله بعدی عقب رفتن پیستون موجود در سیلندر در برنامه کاری پمپ پلانجری قرار می گیرد که با این عمل در پیستون مکش ایجاد می شود و به وسیله شیر ورودی مایع به دورن سیلندر هدایت می گردد. این محصول که در صنایع کاربرد زیادی دارد با اندازه و ابعاد مختلف همچنین با ولتاژهای کاری متفاوت عرضه می شود.
 
محصولات این برند قابل رقابت با نمونه های خارجی می باشد. از روش آبیاری قطره ای به عنوان کامل ترین و بهترین روش برای رساندن آب و مواد غذایی به محصولات در گلخانه یاد می شود. چسب اضافه به کار رفته در اتصالات لوله می تواند در جریان آب خلل وارد کند. با این کار در صورت نیاز به سرویس لوله ها به راحتی می توان جریان آب را قطع کرد. اساس کار در سیستم های مه پاش گلخانه کاهش حرارت از طریق تبخیر آب و اختلاف فشار می باشد. سیستم های آبپاش بر اساس کاهش گرما از طریق تبخیر آب و اختلاف فشار به مه تبدیل می شود. با این کار احتمال نشت آب از بین می رود. شیر برقی هانتر به عنوان یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین محصولات شرکت هانتر شناخته می شود که برای کنترل و قطع و وصل شدن سیالات به کار می رود خصوصا استفاده در فضا های کوچک مانند روف گاردن و باغچه های اختصاصی به کار می رود. طراحی سیستم آبپاش هانتر به شکل بسیار دقیق انجام شده که دارای بدنه ای ظریف و باریک است که در کنار اجزای دیگر شامل بدنه و فیلتر و نازل و رایزر کامل می شود.
 
تعداد برس های موجود برای انجام فرآیند شستشو می توان 3 عدد یا 5 عدد در کارواش دروازه ای و بسته به نیاز مشتری تعداد بیشتری در کارواش تونلی باشد. پمپی که در کارواش یا واترجت ها مورد استفاده قرار دارد پمپ پیستونی می باشد. به همین سادگی تایمر شما آماده استفاده می شود. پس از انجام همین کار در طرف دیگر شیر دستگاه آماده ی نصب در شبکه لوله کشی است. با انجام درست این مراحل تنها برای بار اول کیفیت برای شما تا سال ها تضمین شده است. آبپاش هانتر با طول عمر بالا و دوام، ماندگاری بالا دارای کارکردی دقیق و تضمین شده است. دنبال کردن این مراحل ساده اطمینان از کیفیت نصب شیر برقی هانتر را تضمین می کند. لنس به عنوان رابط میان شلنگ و نازل در طول های مختلفی طراحی می گردد. این نوع آبپاش ها مجهز به 12 نازل استاندارد و 7 نازل با زاویه کم هستند که متناسب هر نوع آبیاری فضای سبز به شمار می روند نحوه ی تعویض این قطعات بسیار راحت تنها با استفاده از یک آچار مخصوص تنظیم صورت می گیرد. مطمئن شوید لوله ورودی به پمپ هواگیری شده و حداقل نیم متر از آن پر از آب می باشد.
 
با شنیدن صدای کلیک از محکم بودن آن مطمئن خواهید شد. پمپ های پیستونی صنعتی اینترپمپ و پیستون گران هستند اما بسیار مطمئن و بادوام هستند. یکی از برندهای ایتالیایی پمپ پیستونی مورد استفاده در کارواش ها، پمپ های اینتر هستند. هر چقدر فشار دستگاه کارواش بخار بالابرود دمای بخار تولید شده کارواش بخار نیز بالا خواهد رفت . بنابراین برای فضاهای سبز شهری یا باغات و ویلاهایی که پمپ برای تامین این فشار را دارند مناسب است. 1- مساحت فضای سبز خود را برای استفاده از تایمر آبیاری بسنجید. این مجموعه قابلیت افزودن تایمر آبیاری را نیز دارد. آبیاری منظم گیاهان: گیاهان برای رشد خوب، نیاز به آبیاری منظم دارند. یکی از اتصال دهنده ها DBRY-6 نام دارد که برای سیستم های RD پیشنهاد می شود هم چنین که در سیستم های استاندارد 24 ولتی نیز کاربرد دارد اتصال دهنده های دیگری نیز وجود دارند اما بهترین آن ها مدل DBRY-6 است. طول لوله: به طور معمول برای تشخیص میزان طول لوله آبیاری شرکت های سازنده بر روی آن از نشانه هایی استفاده می کنند که به کاربر در تخمین طول لوله کمک می کند این لوله ها در طول های مختلف همچون 50، 100، 200 و 400 ارائه می شوند اما توصیه می شود در صورت طولانی بودن مسیر از لوله آبیاری بلند استفاده نشود.
تگ های مرتبط با این مطلب : ,
امتیاز : 4 | امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6
چهارشنبه 28 ارديبهشت 1401 | 22:11

آخرین پست ها :
 • مسیر مهاجرت و کار به عنوان پزشک در کانادا
 • مه پاش مرغداری چیه؟
 • باز هم فیلترینگ فضای مجازی؟
 • شخصی‌سازی دسکتاپ‌های لینوکسی
 • رئیس کل بانک مرکزی خبر داد؛ سود بین بانکی به ۱۹.۷ درصد کاهش یافت/ پرهیز از افزایش نرخ سود
 • بدون رفع تحریم‌‌ها، برجام برای ما هیچ ارزشی ندارد
 • کولیوند در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان: مشکل تامین منابع بنزین آزاد آمبولانس‌ها برطرف نشده است
 • صفحات ديگر :
  صفحه قبل 1 صفحه بعد
  هرگونه کپی برداری تنها با کسب اجازه از مدیر وبلاگ مجاز است